Do okien dachowych

W naszej ofercie posiadamy różne produkty, które zostały zaprojektowane z myślą o montażu na oknach dachowych takich jak: Velux, Fakro, Roto i Okpol.

  • plisy dachowe
  • aluminiowe żaluzje comapact
  • materiałowe rolety do okien połaciowych
  • proste w obsłudze

Posiadamy duże doświadczenie i praktyczną wiedzę, dzięki czemu montaż rolet i żaluzji w naszym wykonaniu jest szybki i bezproblemowy.

Zaufali nam między innymi:

kolorowe kredki

Szeroka gama kolorów

Nieskończona kombinacja różnych kolorów i faktur


Do wysokich i niskich okien

Specjalny uchwyt z rączką ułatwia dostęp do plisy i rolet

mierzenie okna

wygodny fotel

Łatwa obsługa

Przemyślana konstrukcja pomaga w użytkowaniu osłon


Aluminiowe prowadnice

Jakość, która służy na lata

aluminiowe profile

naszym zdaniem...

Rolety dachowe - Astra: Rolety materiałowe z płaską kasetą i z dwukomorowymi prowadnicami pozwalające na zatrzymanie rolety na każdej wysokości okna.

Plisy dachowe - PVD 21: Harmonijkowa tkanina połączona dwiema belkami. Zaletą jest możliwość odsłaniania okna zarówno od dołu jak i od góry z zatrzymaniem tkaniny w wybranym miejscu. Do okien dachowych polecamy tkaniny typu PERLEX, które odbijają promienie słoneczne i nie zaciemniają pomieszczenia.

Żaluzje dachowe - Compact: Żaluzje posiadają płaską kasetę i prowadnice oraz listewki ze specjalną powłoką odbijającę promienie słoneczne.

2 lata gwarancji

Zapewniamy 2 lata gwarancji na nasze rolety i żaluzje. Oznacza to, że jeśli w przeciągu dwóch lat od zakupu którykolwiek komponent przestanie funkcjonować, wymienimy go na nowy lub naprawimy.

Zdjęcia aranżacyjne

Masz pytania? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości

Jeżeli szukasz wysokiej jakości rolet, żaluzji czy innego rodzaju osłon okiennych na terenie Wrocławia i okolic, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Posiadamy bogatą ofertę wewnętrznych osłon okiennych, takich jak rolety rzymskierolety materiałowe, rolety dzień i noc, żaluzje pionowepoziome, plisy i moskitiery drzwiowe, tarasowe oraz okienne.

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu, zaprezentujemy tkaniny i zrobimy wstępną wycenę.​